Które słuchawki wybrać, aby posiadały dobry bass?

sluchwkiWybranie odpowiednich słuchawek - pod warunkiem, że ktoś słucha muzyki nie tylko przy okazji, ale zależy mu na odpowiednim dźwięku - nie wydaje się zagadnieniem prostym. Mówi się, że „od przybytku głowa nie boli”, jednakże w takowych sytuacjach asortyment jest zdecydowanie za obfity. W sklepach online wyszukamy setki rozmaitych słuchawek i nawet gdy wprzódy ograniczymy ofertę do realnego obszaru kwotowego, dalej nie sposób się namyślić.

Komentarze użytkowników podobnie niespecjalnie pomagają. Nawet jak te pozytywne przeważają, we wszystkich przypadkach znajdzie się ktoś, kto zacznie narzekać i odwiedzie od zakupu. Odmienna sprawa, iż w obecnych latach takie opinie nierzadko są pisane na zlecenie, skutkiem tego doświadczenie uczy, ażeby podchodzić do nich z bardzo dużym dystansem. Ja osobiście niedawno chciałem kupić porządne słuchawki. Mój budżet oscylował dookoła 500 złotych. Jestem fanem muzyki, cenię sobie solidny basik, ale też nie uważam, bym był w stanie rozpoznawać większe zawiłości w brzmieniu. Dla przykładu - w ostatnim czasie wykupiłem Spotifya w wersji płatnej - jakość rzekomo dużo wyższa, a totalnie tego nie słyszę. Co jednak słyszę, to czy brzmienie jest czytelne, zaś basik czysty. Na tym mi zależało. Na nieszczęście w propozycjach rozlicznych sklepów sieciowych poruszałem się niczym dziecko we mgle.

Postanowiłem zaryzykować i postawić na najpopularniejsze obecnie słuchawki na świecie - innymi słowy "Beatsy" sygnowane ksywką Dra Dre. I powiem Wam - jestem naprawdę zadowolony. Nabyłem wersję najtańszą - douszną i wydałem tylko część swego budżetu. Jednakowoż jestem pełen podziwu. To faktycznie najlepiej wydane 300 zł w moim istnieniu. Dźwięk jest niezakłócony, słuchawki są głośne, zaś niski ton rozwala. Bezsprzecznie, słuchawki pozwoliły mi przenieść codzienne podróże muzyczne na lepszy poziom.

glosnikiAby jednakże nie było tak kolorowo, kupiłem od tego czasu jeszcze 2 produkty od tej firmy. Słuchawki nauszne dla dziewczyny oraz głośniki bezprzewodowe. Te pierwsze - nie powalają, pomimo tego że były droższe. Te drugie - grają w miarę, ale w ich cenie bezspornie zdołałbym wynaleźć coś o wiele lepszego. Dlatego też, jeżeli chcecie nabyć popularne „Beatsy”, polecam podstawowy model douszny - szkoda kasy na pozostałe zabawki. A przynajmniej takie mam chwilowo odczucia.