Komercyjne hity

Każdego roku, głównie w okresie wakacyjnym pojawiają się hity, które są określane wakacyjnymi piosenkami. Są idealne na dyskoteki, do tańca, wpadają w ucho, mają proste słowa, które każdy podśpiewuje razem z artystą i teledyski prosto z pięknych wysp, z uśmiechniętymi i roztańczonymi ludźmi.

Takie hity bardzo szybko wpadają w ucho i pozytywnie się kojarzą. Natomiast bardzo często ze względu na to, że stacje radiowe potrafią grać takie piosenki niemal co godzinę, a czasami i częściej, to potrafią się szybko znudzić. Gdybyśmy słuchali takich utworów tylko wtedy kiedy mamy na to ochotę, wszystko byłoby okej, natomiast przez ciągłe ich puszczanie, zaczynają nam się nudzić.

Lepiej więc starać się nie słuchać zbyt często tych rozgłośni, które potrafią niemalże zapętlać sobie takie numery i grać je w kółko. Lepiej słuchać takich piosenek w odpowiednich ilościach, żeby nam się zbyt szybko nie znudziły, ale żeby nam się dobrze kojarzyły z latem i wakacjami. Dzięki temu takie piosenki, mogą być naszymi hitami nawet przez lata. Nawet w takiej kwestii jak muzyka, ważny jest umiar.