Sposoby na tremę

audience 1850665 1280Od wieków wszystkie pokazy publiczne są kojarzone ze strachem. Niezależnie czy jesteś artystą muzykiem, czy wykonawcą teatralnym dającym występy przed publicznością – każdorazowe wyjście na scenę to ogromny niepokój. W jaki sposób sobie z nim radzić?

 Co zrobić żeby, obiniżyć stres przed występem?

Na pewno najważniejsze będzie adekwatne przygotowanie. Szczegółowe poznanie tekstów, choreografii, czy programu powtarzane sto razy dodadzą Ci pewności siebie. Istotne jest także pozytywne myślenie. Nie należy dążyć także do perfekcji, jeśli nawet zrobisz gdzieś omyłkę – nie martw się, to się zdarza. Musisz jednak wiedzieć, jak wydostać się w takiej sytuacji z opresji. Ważny jest także prawidłowy oddech.

Trema a minerały i suplementy

Żeby nasz organizm działał poprawnie, zatem także łatwiej radził sobie z lękami, warto zatroszczyć się o właściwą dietę. Dobrze jest mieć dobry sklep z suplementami diety – żeby móc dostać ekspercką informację co i jak powinno się brać. Naturalne suplementy diety wzbogacą Twoje ciało, co pozwoli łatwiej poradzić sobie w chwilach mniej komfortowych.

Aktywność sceniczna

acoustic 1851248 1280Zawodowym tancerzom, akrobatom i wszystkim innym artystycznym zawodom, które bezsprzecznie kojarzą się z aktywnością, może się przydać kolagen Arthro Complex – nie tylko uczestniczy w procesie regeneracji stawów, ale także wspomaga prawidłowe działanie układu ruchu. Przy cyklicznym wysiłku na scenie wydaje się on być niemal niezbędny. Sklep dla aktywnych to dobre miejsce, aby sprawdzić równiez inne preperaty wspomagające organizm.

Dobre samopoczucie każdego dnia

Warto także na co dzień zatroszczyć się profilaktycznie o swoje zdrowie i prawidłowy stan całego organizmu. W tym celu warto zatroszczyć się o właściwą suplementację i dbać o dostarczanie systematycznie witamin. Fosfor, Magnez, czy wapno suplement diety powinien na co dzień zagościć w łazienkowej apteczce. Oczywiście oprócz podstawowych suplementów należy także nie zapomnieć o tych, które pomagają ci w różnych dolegliwościach choćby suplementy na tarczycę.